Moria Mermer Tablalı Naturel Gri Renkli Masif Bacaklı Yuvarlak Yemek Masası

Moria Naturel Gri Bacaklı Beyaz Mermer Tablalı Yuvarlak Yemek Masası

ymasa-021

Moria Mermer Tablalı Masif Naturel Gri Bacaklı Yuvarlak Yemek Masası

 

Her Aşamada Üretimi Takip Etme İmkanı

 

Çok Ucuz Nakliye Ücretleri

 

Maksimum 20 İş Gününde Üretim Ve Sevkiyat

Ağaç Türü
 • Bu ürün Moria Masif Koleksiyonumuza ait, sitemize özel bir üründür. Moria Masif Koleksiyonumuzu incelemek için tıklayınız.
 • Tüm koleksiyon ürünlerimiz gibi bu ürününün de Türkiye'de başka bir mağaza veya sitede bulunması mümkün değildir. Sitemizdeki her ürün için piyasadaki benzer ürünlerle fiyat kıyaslaması yaparak siz değerli müşterilerimizi doğru bilgilendirmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz. Bu ürüne yakın bir model Türkiye'de firmamız dışında herhangi bir site veya mağazada bulunamasa da bu model ölçülerinde Fırınlanmamış Yerli Çam ile üretilmiş mermer tablalı masif yemek masalarının bile piyasadaki fiyatı 10.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir. 
 • Üründe kullanılan ağaç Doğal Ahşap Formundadır. Masif ağaç formları hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Ürün istek üzerine AA ve AB Kalite Fırınlanmış İthal Meşe, Kestane, Sibirya Çamı, Gürgen ve Ladin ağaçlarından üretilmektedir. Ağaç türleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Ürünlerimizin tümünde fırınlanmış ağaçlar kullandığımız için dönme, çatlama, kurtlanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
 • MDF, Suntalem, Ahşap Kaplama gibi malzemeler kesinlikle kullanılmamıştır.
 • Yaşadığı alanda kaliteye, estetiğe önem veren ve bu önemi mobilyalarına yansıtmayı seven; bu ince, rafine zevklerini çocuklarına ve hatta torunlarına bile bırakmak isteyen kişiler için özel olarak üretilmektedir. 
 • Bu ürünün üretim süresi en fazla 20(yirmi) iş günüdür. Atölyemizin yoğunluğuna göre bu süre daha kısa olabilir. Ancak atölyemizin en yoğun olduğu dönemde bile 20 iş gününü geçemez. Atölyemizin yoğunluğunu dikkate alarak zamanında üretemeyeceğimiz ürün siparişini kabul edememekteyiz. Sipariş vereceğiniz anda atölyemizin yoğunluk durumunu ana sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 • Pek çok masif mobilya sevenini mağdur eden; "İnternetten, Pinterest gibi platformlardan buldukları resimleri sitelerine ekleyip o ürünle ilgili sipariş aldıklarında ise model ile alakası bile olmayan bambaşka ve kötü bir ürün üretip resimdeki gibi ürün olmaz o stüdyo çekimi" diyerek insanları kandıran firmalardan değiliz.
 • Sitemizdeki tüm ürünler ya bizzat firmamız tarafından tasarlanıp ürettiğimiz ya da dünyaca ünlü tasarımcıların tasarladığı modellere tasarım lisans ücreti ödenerek üretim haklarını satın aldığımız ve birebir ürettiğimiz bir modeldir.
 • Müşterilerimizin farklı bütçelerine uygun seçenekler sunabilmek için aynı modeli 5 farklı ağaç türü ile üretmekteyiz. Ürünü görseldeki model ile birebir ürettirmek isterseniz görselde kullanılan ağaç türü, ölçüleri ve aksesuarları ile sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Fotoğraftaki üründe Meşe ağacı kullanılmıştır. Ancak aynı ürünü farklı ağaç türleriyle aşağıdaki fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Ürüne özel indirim varsa indirim tüm ağaç türleri için geçerlidir.

Ürün Bilgileri:

 • Ürün Ölçüleri: Üst Tabla Çapı: 120 cm / Yükseklik: 75 cm
 • 4-6 kişinin rahatça yemek yiyebileceği büyüklükte bir yemek masasıdır.
 • Ürünü kendi istediğiniz ölçülerde ürettirmek isterseniz 0 552 373 64 44 numaralı telefon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ürün tablası kaliteli mermerden özel olarak seçilmiştir.
 • Masanın masif bacağının üretiminde hurda durumdaki(eski ahır, ağıl, bina vb gibi yerlerden sökülmüş) ağaçlar kesinlikle kullanılmamıştır. Fırınlanmış doğal ağaçlar kullanılmıştır.
 • Masa bacağının üretiminde kullanılan ağaçlara tekniği sadece firmamızda gizli özel bir fosil eskitme işlemi uygulanmıştır. Ürün yıllarca yağmurun, güneşin, rüzgarın yıpratıcı etkisine maruz kalmış ve doğal yollarla eskimiş görüntüsüne sahiptir. 
 • Fosil ağacın doğal yapısı gereği üründe doğal çatlaklar bulunabilir. Fosil ağaçtan üretilmiş ürünlerin eşsiz ve kıymetli olmasının sebebi bu doğal çatlaklardır. Ancak bazı mağazalarda satılan hurda ağaçlardan üretilmiş mobilyalarda olduğu gibi kurtlanma, çalışma çatlaması, dönme gibi sorunlar kesinlikle oluşmamaktadır.
 • Arzu ederseniz ürünün sadece bacak kısmını sipariş vererek mermer tablasını bulunduğunuz şehirde kendi zevkinize göre seçebilir; tamamen size özel ve sizin zevkinizi yansıtan bir masaya sahip olabilirsiniz.
 • Ürün rengi İtalya'dan ithal Astra Vernici marka ahşap konsantre renklendiricilerinden özel olarak oluşturduğumuz Kahve renktedir.
 • Üründe kullanılan ağacın doğal rengi insan sağlığına ve çevreye tamamen zararsız İtalya'dan ithal Astra Vernici marka su bazlı cila ile korunmuştur.
 • Ürünün üretiminde piyasadaki düşük ve orta kalitedeki tutkallar yerine Semparoc marka tutkal kullanılmıştır.
 • Sıfır olarak paketinde ve kullanıma hazır halde elinize ulaşır. Kurulum yapılması gerekmez.
 • Ürünümüz garantilidir. Herhangi bir memnuniyetsizliğiniz durumunda Ürün İade Şartları çerçevesinde iade edebilirsiniz.

Ürün Fiyatını Etkileme Oranları:

Üretimini yaptığımız tüm ürünlerde ürün fiyatını belirleyen etkenleri göz önünde bulundurmasını sağlıyoruz. Lütfen ürünü piyasadaki modellerle kıyaslarken veya ısrarlı fiyat pazarlığı yapmayı düşündüğünüzde aşağıdaki oranları göz önünde bulundurunuz. Bu ürün için oranlar aşağıdaki gibidir.

Malzeme(Ağaç, Mermer vb) % 85
İşçilik(Ürün Boyutları) % 15

Ödeme Seçenekleri:

Ürün siparişi verebilmek için aşağıdaki 2 farklı ödeme seçeneğinden birini kullanabilirsiniz.

 • Kredi Kartı ile ödeme: Eğer sipariş vereceğiniz ürünün ödemesini kredi kartı ile yapacaksanız satın almak istediğiniz ürünlerin toplam fiyatı(KDV Dahil) SSL güvenlik sertifikalı sistemimiz üzerinden kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Kredi kartlarına taksit seçeneğini tercih ettiğinizde kartınızı veren bankanın uyguladığı vade farkı fiyata eklenecektir. Bu konuda firmamızın yapabileceği hiç bir şey yoktur.
 • Havale Yöntemi ile Ödeme: Kredi kartı kullanmıyorsanız veya kullanmak istemiyorsanız ön ödemeli sipariş seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenekte satın almak istediğiniz ürünlerin ücretinin %50'sini Havale-EFT yöntemiyle ödemesini yapabilir geriye kalan %50'sini ürün teslimatında ödeyebilirsiniz. Bu seçenekte başka taksit imkanı bulunmamaktadır.

Sipariş Ve Üretim Bilgileri:

Türkiye'de sadece firmamızda bulabileceğiniz müşteri etkileşimli üretim sistemimiz aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.

 • Sipariş verdiğiniz ürün ile ilgili ürün modeli, ürün ölçüleri, ürünün üretileceği ağaç türü, ürünün rengi gibi tüm özellikleri not alıyoruz.
 • Ödemeyi ister kredi kartıyla sitemizden yapmış olun isterse banka hesabına Havale-EFT yöntemiyle ön ödemeli olarak sipariş vermiş olun adresine iki nüsha halinde mobilya sipariş ve satış sözleşmesi gönderiyoruz. Sözleşmenin örneğini incelemek için tıklayınız.
 • Sözleşmeyi inceleyip sözleşmedeki kendi bilgilerinizin bulunduğu bölümleri imzalayarak sözleşmenin bir kopyasını bize gönderecek bir kopyasını kendinize saklıyorsunuz. Böylece hem sipariş verdiğiniz ürünün istemiş olduğunuz malzeme, renk, aksesuar gibi özellikleri açısından kendinizi güvence altına almış oluyorsunuz hem de üretici olarak biz sorunsuz bir şekilde üretip teslimatını yapmış olduğumuz ürünün ödemeleri gibi konularda kendimizi güvence altına almış oluyoruz. Dolayısı ile her iki tarafın da hakları hukuken koruma altına alınmış oluyor. 
 • Ürünün üretimine, sipariş geçtiğiniz iş gününde başlıyoruz. 
 • Ürününüz üretilirken, ürününüzün üretildiği ağacın gövdesinden Türkiye'de ilk ve sadece firmamızda bulabileceğiniz bir hizmet olarak sipariş vermiş olduğunuz ürünün 3 farklı renk tonundan oluşan masif renk kartelası oluşturup ücretsiz olarak adresinize gönderiyoruz. Böylece ürünün rengini fotoğraftan seçmek zorunda kalmıyor ve sipariş verdiğiniz ürünün tam olarak istediğiniz renkte üretilmesini sağlıyorsunuz. Bu sayede renk konusunda kafanızdaki soru işaretlerini gideriyoruz, siz de istediğiniz ürünü istediğiniz renkte satın almanın rahatlığını yaşıyorsunuz.
 • Her Cuma günü bizimle iletişime geçmiş olduğunuz Whatsapp hesabınıza veya EPosta adresinize ürününüzün üretim aşamalarını gösterir fotoğraf ve videolar paylaşıyoruz. Böylece sipariş verdiğiniz ürünün nasıl üretildiğini kontrol edebiliyorsunuz.
 • Ayrıca ürününüzün üretim aşamalarında çekilen fotoğraf ve videoları her Cuma günü sitemizin üretim günlüğü sayfasında yayınlıyoruz. Üretim günlüğü sayfamıza gitmek için tıklayınız.
 • Ürününüzün boya, cila ve/veya eskitme aşamasına gelindiğinde, daha önce size ücretsiz olarak göndermiş olduğumuz masif renk kartelasından sizin seçmiş olduğunuz rengi ürününüze uyguluyoruz.
 • Ürününüzün modeli ve rengi konusunda sizden onay alındıktan sonra üretimi maksimum 20 iş gününde tamamlıyoruz.

Teslimat Bilgileri:

 • Nakliye ücreti müşteriye aittir. 
 • Türkiye'nin tüm il ve ilçe merkezine piyasanın çok altındaki nakliye fiyatlarıyla ürün gönderimi sağlamaktayız.
 • Ürünlerimiz kargo firmalarıyla taşınamayacak kadar özel ve kıymetli ürünlerdir. O yüzden ürünleriniz evden eve sigortalı taşımacılık yapan, mobilya taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış nakliye firmasıyla adresinize gönderilmektedir. Ürününüz kapıdan teslim edilmeyecek evinizin veya iş yerinizin taşınmasını istediğiniz bölümüne, odasına kadar taşınacak; kurulum gerektiren bir ürün ise kurulumu tamamlanıp sizden onay alındıktan sonra teslimat tamamlanmış sayılacaktır.
 • Herhangi bir ürünü sipariş vermeden önce 0 552 373 64 44 numaralı hattımızı arayarak bulunduğunuz şehri ve satın almak istediğiniz ürün veya ürünleri belirterek ürününüzün adresinize teslimat ücretinin ne kadar tutacağını öğrenebilir; belirsiz nakliye ücreti sorunu yaşamanın önüne geçebilirsiniz.

Önemli Notlar:

 • Masif mobilyanın en önemli özelliği her bir ürününün dünyada eşsiz olmasıdır. Tek bir ağaç gövdesinden üretilmiş olsa bile, birebir aynı model, aynı renk, aynı boyutta olan iki üründe bile görülen damar deseni, budak rengi ve şekli gibi karakteristik özellikler bir birinden tamamen farklı olabilir. Dolayısıyla sadece mobilya değil tasarımı ve karakteriyle dünyada eşsiz bir değer satın almış olursunuz.
 • Sitemizde model olarak beğendiğiniz ancak rengi veya ölçüleri sizin istediğiniz özelliklerde olmayan ürünler varsa 0 552 373 64 44 numaralı iletişim hattımızdan arayarak veya Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek beğendiğiniz ürünün rengi, ölçüleri gibi bilgileri bizimle paylaşabilir; beğendiğiniz ürünü sizin istediğiniz ölçü ve renklerde ürettirebilir ve satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca sahip olmak istediğiniz masif mobilya modeli sitemizde yoksa bile o mobilyanın fotoğrafı, çizimi gibi görünüşünü belirten materyalle birlikte olmasını istediğiniz ölçüleri ve rengi 0 552 373 64 44 numaralı iletişim hattımızdan arayarak veya Whatsapp üzerinden bize bildirerek isteğinize özel mobilya ürettirebilir ve satın alabilirsiniz.
 • Ürün görsellerinde kullanılan TV, kitap, yastık, kase, fotoğraf çerçevesi gibi malzemeler dekorasyon amaçlı kullanılmıştır. Fiyat sadece ürüne aittir.

Temizlik ve Bakım Önerisi:

 • İç mekan mobilyasıdır. Dış mekanda kullanılmamalıdır. 
 • Doğrudan güneş ışığından, ıslak ve çok nemli ortamlardan korunmalıdır.
 • Üstünde doğrudan sıcak nesneler(tencere,tava, bardak vs) bırakılmamalıdır. Tencere altlığı, bardak altlığı gibi malzemeler kullanılmalıdır.
 • Su ve diğer sıvılarla doğrudan teması uygun değildir. Ürün, su vb. sıvılarla yıkanmamalıdır. Temizliği hafif nemli yumuşak bir bezle yapılmalıdır. Temizliğinde kimyasal madde(deterjan, sabun vb.) temasından kesinlikle kaçınılmalıdır.

Bilgi kartı

Ağaç Cinsi
Meşe
Ağaç Formu
Doğal Ahşap
Yükseklik
75 cm
Oturum Sayısı
4 - 6 Kişilik
Üst Tabla Çapı
120 cm
Üst Tabla Şekli
Yuvarlak
Üst Tabla Malzemesi
Mermer
Üst Tabla Rengi
Beyaz Renk
Bacak Şekli
Mühür Bacaklı
Bacak Malzemesi
Ahşap
Bacak Rengi
Naturel Gri Renk

İlgili ürünler

(Aynı kategoride 16 adet benzer ürün var.)

Yeni Üye Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yapın Yada Şifre sıfırla